Geniş ve çok yönlü ürün yelpazesi

Acciaierie Valbruna entegre tesislerinde kalite, kesit ve ölçülerde çok yönlü bir yelpaze sunmaktayız.

Ürünleri İncele

700'den fazla paslanmaz çelik sınıfı

İtalya’da Vicenza ve Bolzano’da; Kuzey Amerika’nın Indiana eyaleti Fort Wayne şehrinde yerleşik toplam üç ana fabrikasıyla üretimine devam etmektedir.

Ürünleri İncele

Yüksek kalite standartları

Ürünleri İncele

Valbruna Grubu'nun yüksek rekabet gücünü sürdürme ve Kuzey Amerika gibi stratejik pazarları pekiştirme ve genişletme stratejisini sürdürme çabalarının bir kanıtı olarak, daha önce Ampco-Pittsburgh Corp.'a ait olan ASW Steel Inc.'in (https://www.asw-steel.com/) satın alınması hakkında sizi bilgilendirmekten gurur duyuyoruz. Yeni Şirketin adı Valbruna ASW Inc.

Valbruna ASW Inc., Welland, Ontario'da bulunan karbon, paslanmaz ve diğer özel çelik üretim kapasitelerinin eşsiz bir kombinasyonunu sunan önde gelen bir özel çelik üretim tesisidir. Esnek çelik arıtma yöntemleri şunları içerir: argon oksijen dekarbürizasyonu, vakum oksijen dekarbürizasyonu, vakumla gaz giderme ve pota metalurji istasyonu.

Vallbruna Grup Welland, Ontario-CAN'da kurulu, Elektrik Ark Ocağı (EAF-70 Ton) ile donatılmış tesisin gazdan arındırma, işleme, dekarbürizasyon ve rafine etme  (diğerleri arasında 70Mtons AOD) işlemleri gibi kapasite ve yetkinliklerinden yararlanacak,  külçe ve kütük döküm sistemlerinin sürekli dökümünü sağlayarak paslanmaz ve alaşımlı Çeliklerin (O&G ve Havacılık Sınıfları dahil) uzun ürünlerinin denizaşırı üretimini tamamen dikey hale getirecektir .

Önümüzdeki haftalarda, diğer üretim tesisleri ve Grubun dünya çapındaki dağıtım ağı ile satın alma ve entegrasyon süreci hakkında yeni güncellemelerimizi yayınlayacağız..